Showbiz

Lovato i jep fund lidhjes me Ehrichun

Lovato i jep fund lidhjes me Ehrichun

Këngëtarja dhe aktorja Demi Lovato i ka dhënë fund fejesës me Max Ehrich.

Lovato i është kthyer jetës si beqare pas vetëm dy muajsh fejesë.