Showbiz

Billie Eilish paralajmëron lansimin e filmit që e dokumenton jetën e saj

Foto: Getty Images
Foto: Getty Images
 

Dokumentari i këngëtares Billie Eilish do të lansohet në shkurt të vitit 2021.

Ylli i hitit “Everything I Wanted” e ka bërë të ditur lajmin se filmi i saj i ri me titull, “Billie Eilish: The World's A Little Blurry”, do të vijë së shpejti nëpër kinema dhe në platformën digjitale Apple TV+, transmeton Koha.