Showbiz

Kerry Washington po vuan nga ankthi dhe stresi

 

Ylli i serisë “Scandal”, Kerry Washington, në një postim të fundit në Twitter ka folur hapur për shëndetin e saj mendor, pasi iu përgjigj një adhuruesi i cili e pyeti për faktin se gjithmonë poston mesazh në orët e hershme të mëngjesit.

Në postimin e saj, aktorja kishte shkruar: “Po e kam të vështirë të bëjë gjumë. Kam shumë ankth dhe stres. Faleminderit për pyetjen.”