Showbiz

Cyrus paralajmëron albumin e ri “Plastic Hearts”

Cyrus paralajmëron albumin e ri “Plastic Hearts”

Këngëtarja dhe tekstshkruesja e njohur amerikane, Miley Cyrus, ka bërë të ditur se është duke punuar në kopertinën e albumit të saj më të ri.

Albumi në përgatitje e sipër i Cyrusit është i shtati me radhë i këngëtares.