Showbiz

Pas pesë vitesh lidhje, Gwen Stefani fejohet me këngëtarin e njohur Shelton

Foto: AP
 

Këngëtarja e famshme, Gwen Stefani dhe partneri i saj, këngëtari Blake Shelton, janë fejuar pas pesë vitesh së bashku.

Lajmi u njoftua fillimisht nga 51-vjeçarja, në rrjete sociale, ku tregonte unazën dhe i dhuronte një puthje në buzë partnerit të saj.