Showbiz

Olivia Wilde and Jason Sudeikis i japin fund fejesës 7 vjeçare

 

Olivia Wilde dhe Jason Sudeikis, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Pas 7 vitesh të fejuar, Wilde dhe Sudeikis janë ndarë duke thënë se “fëmijët e tyre mbesin prioritet”.