Showbiz

Jennifer Lopezi akuzohet se kopjoi në detaje Beyoncen

Jennifer Lopezi akuzohet se kopjoi në detaje Beyoncen
 

Nga veshja, flokët dhe deri te kërcimi te një karrige e ndriçuar, performanca e Jennifer Lopez në American Music Awards, për disa dukej shumë e njohur.

Këngëtarja performoi në duet me Malumën, “Pa ‘Ti + Lonely”, kënduar live për herë të parë.