Showbiz

Dua Lipa në lot pas 6 nominimeve Grammy

Dua Lipa në lot pas 6 nominimeve Grammy
 

Dua Lipa nuk ka arritur t’i përmbajë lotët nga gëzimi pas lajmit se është nominuar për gjashtë çmime Grammy.

Ajo është në mesin e yjeve me më së shumti nominime dhe në kategoritë më të rëndësishme, përfshirë këtu edhe për çmimin “Albumi i Vitit”, transmeton KOHA.