Showbiz

Michelle dhe Barack Obama, pjesë e komedisë së “Netflixit” për Trumpin

Michelle dhe Barack Obama, pjesë e komedisë së “Netflixit” për Trumpin
 

Ish-presidenti amerikan, Barack Obama, dhe bashkëshortja e tij, Michelle, do t’i bashkohen aktorit humoristik Adam Conover në prodhimin e një seriali të ri komedi, të përqendruar në Qeverisë dhe në administratën e presidentit Donald Trump.

Kompania e produksionit të Barack dhe Michelle Obamas - “Higher Ground Productions” - ka siguruar tashmë një marrëveshje me “Netflix”-in për serialin.