Showbiz

Ledri Vula dhe Sara Hoxha bëhen prindër

Ledri Vula dhe Sara Hoxha bëhen prindër
 

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, e kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të parë.

Foshnja është vajzë dhe thuhet se ajo dhe e ëma janë në gjendje të mirë shëndetësore.