Showbiz

“Instinktivisht” videoprojekti i ri i Shpat Dedës

 

Në prag të lansimit të albumit të tij të tretë, “Rrugës”, kantautori i njohur kosovar Shpat Deda e ka publikuar këngën dhe videoklipi i ri muzikor me titull “Instinktivisht”.

Kënga e re vjen me tekst dhe kompozim të vet këngëtarit, ndërsa aranzhmanet, produksioni dhe incizimet live janë bërë në bashkëpunim të afërt me Dritëro Nikqin.