Showbiz

Rita Ora bëhet pjesë e jurisë së shout “The Voice Australia”

 

Këngëtarja 30-vjeçare, Rita Ora, do të udhëtojë drejt Australisë në vitin 2021, për t’u angazhuar në rolin e mentores së shout të famshëm muzikor “The Voice”.

Atje, ylli i muzikës pop do t’i shoqërojë në panel anëtarët e tjerë të jurisë së këtij talent shou, Keith Urban, Jessica Mauboy dhe Guy Sebastian.