Showbiz

Dokumentari “Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” së shpejti në “Apple TV+”

 

Është publikuar trileri i plotë i dokumentarit të yllit, Billie Eilish.

I paralajmëruar në muajin shtator, dokumentari me titull “Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”, pritet të lansohet nëpër kinema dhe në platformën “Apple TV+”, në shkurt të vitit 2021.