Showbiz

Eilish paralajmëron epokë të re në muzikën e saj

Eilish paralajmëron epokë të re në muzikën e saj
Foto: AP
 

Billie Eilish, ylli i hitit “Therefore I Am”, u ka thënë fansave të saj se shumë shpejt do t’i publikojë disa lajme të mëdha për sa u përket lansimeve të reja muzikore.

Këngëtarja, e cila e incizoi albumin e saj të dytë në karantinë bashkë me vëllain dhe bashkëpunëtorin e saj të kamotshëm, Finneas O’Connell, nëpërmjet një postimi në Instagram ka bërë të ditur se “viti 2021 do ta shënojë fillimin e një epoke për të”.