Showbiz

Pas 47 vjetësh, “Ekzorcisti” kthehet me pjesën e dytë

Pas 47 vjetësh, “Ekzorcisti” kthehet me pjesën e dytë
 

Filmi i famshëm horror i vitit 1973, “Ekzorcisti”, me regji të William Friedkinit, do të kthehet me një pjesë të dytë. Kësaj radhe, regjia do të bëhet nga David Gordon Green.

Nuk dihen detajet mbi kastën e aktorëve dhe se kur do të nisin e xhirimet, pasi aktualisht regjisori është i zënë me sagën “Halloween”.