Showbiz

Dua Lipa dhe Rita Ora për Krishtlindje bëjnë thirrje të shpërndahet dashuri

 

Dy këngëtaret me origjinë shqiptare e famë ndërkombëtare, Dua Lipa e Rita Ora, përmes rrjeteve sociale kanë uruar për festën e Krishtlindjes.

Dashuria, është mesazhi i të dyjave që kanë përçuar për këtë festë.