Showbiz

Dy aktorë të famshëm janë bërë baba për herë të katërt

 

Aktori Josh Brolin është bërë baba për herë të katërt. Ylli i filmit “Deadpool 2” e mirëpriti në jetë fëmijën e dytë me bashkëshorten, Kathryn Boyd.

Foshnja është vajzë dhe u lind më 25 dhjetor, prandaj çifti po e quan atë “Engjëlli i Krishtlindjeve”.