Showbiz

Emma Roberts është bërë nënë për herë të parë

Emma Roberts është bërë nënë për herë të parë
Foto: AP/Associated Press
 

Aktorja e njohur amerikane, Emma Roberts dhe i dashuri i saj, Garrett Hedlund, e kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të parë, të dielën më 27 dhjetor. Foshnja është djalë dhe është pagëzuar Rhodes.

Fëmija u lind në spitalin e Los Angelesit, dhe uebfaqja për të famshëm TMZ ka raportuar se ai dhe e ëma janë në gjendje të mirë shëndetësore.