Showbiz

Aktorja Constance Wu solli në jetë fëmijën e parë, gjatë verës

Aktorja Constance Wu solli në jetë fëmijën e parë, gjatë verës
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i filmit “Crazy Rich Asians”, Constance Wu dhe i dashuri i saj, Ryan Kattner, janë bërë prindër të një vajzë të vogël, e cila besohet se u lind gjatë verës së këtij viti.

Wu dhe Kattner janë shumë të emocionuar dhe të lumtur, me ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë.