Showbiz

Shtyhet dokumentari i Princit Harry me Oprah Winfrey

Foto: Ilustrim
 

Seritë e Princit Harry dhe Oprah Winfrey në kanalin e Apple TV1+ janë shtyrë.

Të dy ishin bashkuar për një sërë serish në një dokumentar për shëndetin mendor që supozohej të lansoheshin vitin e kaluar, tani nuk pritet të lëshohen të paktën deri në pranverën e vitit 2021.