Showbiz

Stilisti i njohur amerikan thyen heshtjen, mohon akuzat për sulme seksuale

Stilisti i njohur amerikan thyen heshtjen, mohon akuzat për sulme seksuale
Foto: AP
 

Stilisti i njohur amerikan, Alexander Wang, ka thyer heshtjen dhe ka mohuar akuzat për sulme seksuale, që u bënë ndaj tij nga disa djem, kryesisht modelë.

Përmes një deklarate zyrtare, stilisti i ka konsideruar akuzat krejtësisht absurd, shkruan a2neës të hënën.