Showbiz

Harry Styles në lidhje me aktoren Olivia Wilde

Harry Styles në lidhje me aktoren Olivia Wilde
Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtari 26-vjeçar, Harry Styles dhe aktorja 36-vjeçare, Olivia Wilde, të cilët së fundmi kanë punuar së bashku në filmin e ardhshëm, “Don’t Worry Darling”, besohet se janë në lidhje dashurie.

Lajmi për një lidhje të mundshme mes dyshes ka filluar të qarkullojë në mediat dhe portalet botërore, pasi ata janë spikatur dorë për dorë në dasmën e një miku të përbashkët. Tani burime të afërta të çiftit thonë se, Styles dhe Wilde, kanë disa javë që e kanë nisur një romancë.