Showbiz

Emma Stone shtatzënë me fëmijën e parë

Emma Stone shtatzënë me fëmijën e parë
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i listës A në Hollywood, Emma Stone, është shtatzënë me fëmijën e parë. Aktorja 32-vjeçare dhe bashkëshorti i saj, komediani 35-vjeçar Dave McCary, pritet të bëhen prindër së shpejti.

“Ajo duket shumë e lumtur dhe emocionuar për faktin se do të bëhet nënë. Që të dy mezi po e presin ardhjen në jetë të foshnjës së tyre të parë”, citohet të ketë thënë një burim për “Us Weekly”.