Showbiz

Dua Lipa ju mëson si të vallëzoni

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Përveç talentit në muzikë dhe bukurisë rrezatuese, Dua Lipa shquhet edhe për sensin e saj të humorit.

Këngëtarja me prejardhje nga Prishtina dhe famë botërore, ka arritur të përfshihet në ballinën e muajit shkurt të revistës prestigjioze “Vogue”, në Britani të madhe. Përveç një fotosesioni që e sjell Lipën me një stil tërësisht ndryshe dhe të veçantë, “British Vogue” e ka postuar në kanalin zyrtar në YouTube edhe një video, ku pop këngëtarja shfaqet duke e mësuar një grup të rinjsh për të vallëzuar.