Showbiz

Publikohet traileri i filmit “Malcom and Marie”

Publikohet traileri i filmit “Malcom and Marie”
 

Platforma “Netflix” ka publikuar trailerin e dramës “Malcolm and Marie”, në të cilën luajnë aktorët Zendaya dhe John David Washington.

Filmi i xhiruar në bardhezi, është realizuar dhe shkruar nga regjisori Sa Levinson.