Showbiz

Harry dhe Meghan do të bëhen bashkë me familjen mbretërore në qershor

Harry dhe Meghan do të bëhen bashkë me familjen mbretërore në qershor
Foto: AP/Associated Press
 

Princi Harry dhe Meghan Markle, do të ribashkohen me familjen mbretërore gjatë kësaj vere.

Duka dhe dukesha e Sussexit thuhet se do të rikthehen në Britani të Madhe në qershor të këtij viti, për ta ndjekur ceremoninë zyrtare mbretërore, “Trooping of the Colour”, që tradicionalisht mbahet më 12 qershor, për ta nderuar ditëlindjen e Mbretëreshës Elizabeta e Dytë.