Showbiz

“Future Nostalgia” renditet i dyti në listën e albumeve më të mira globale nga Spotify

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Platforma e njohur muzikore Spotify e ka publikuar listën e albumeve më të mira globale, dhe në vendin e dytë të kësaj liste renditet “Future Nostalgia” nga Dua Lipa.

Këngëtarja me prejardhje kosovare dhe famë botërore, e ka ndarë lajmin e mirë me 58 milionë fansat e saj në Instagram, ku shfaqen 10 albumet më të mira globale.