Showbiz

“Flame”, kënga e re e Rita Orës lansohet në fund të muajit

 

Kënga e re e Rita Orës, “Flame”, është bashkëshkruar nga vokalisti i grupit “Bastille”, Dan Smith dhe kantautori MNEK.

Këngëtarja 30-vjeçare me prejardhje kosovare, po bëhet gati ta shënojë rikthimin e saj në skenë me lansimin e këngës së re, në fund të këtij muaji.