Showbiz

Billie Eilish e ka paralajmëruar lansimin e librit me fotografi

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja e njohur amerikane, Billie Eilish, shumë shpejt pritet ta lansoj dokumentarin, “Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”, në “Apple TV+”, por siç duket ajo nuk e ka ndërmend të pushoj në këtë kohë pandemie.

Duke e ndarë kohën mes realizimit të filmit që e dokumenton jetën e saj prapa kamerave, dhe realizimit të këngëve të reja dhe albumit të radhës muzikor, Eilish duket se ka ndarë kohë edhe për realizimin e një libri me fotografi, i cili sjell pamje intime të jetës dhe karrierës së saj, përfshirë këtu edhe foto familjare nga fëmijëria.