Showbiz

Dua Lipa ngjall spekulimet se është shtatzënë

Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, i ka bërë fansat e saj që të dyshojnë, kur ka vendosur në fotografinë e saj të fundit në Instagram story, disa figura të bebeve.

Duke i postuar disa fotografi të sajat, në të cilat shihet e veshur me një fustan të gjelbër, interpretuesja e “Levitating” vendosi një mori simbolesh, përfshirë edhe ato të një foshnje, një shisheje për ushqimin e foshnjave, një zemër dhe të një arushe.