Showbiz

Selena Gomez befason me këngën në spanjishte

Selena Gomez befason me këngën në spanjishte
 

Është ndër artistet më të dashura dhe, pa dyshim, ndër më të suksesshmet përgjatë viteve.

Selena Gomez ka befasuar të premten me miliona adhurues të saj, kur e lansoi projektin më të ri muzikor, kësaj radhe një këngë në gjuhën spanjolle.