Showbiz

Me paraqitjen në “Rolling Stones”, Dua Lipa promovon Kosovën

 

Pas paraqitjes së saj në revistën “Vogue” javën e kaluar, këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka “pushtuar” kësaj radhe edhe ballinën e “Rolling Stones”.

Me një stil dhe veshje sensuale, Dua ka mahnitur adhuruesit e saj jo vetëm me foto-sesionin për revistën.