Showbiz

Nesër publikohet bashkëpunimi i këngëtareve Billie Eilish dhe Rosalía

Nesër publikohet bashkëpunimi i këngëtareve Billie Eilish dhe Rosalía
Foto: AP/Associated Press
 

Kënga e shumëpritur e këngëtareve, Billie Eilish dhe Rosalía, do të lansohet këtë javë.

Pasi i ngacmoi adhuruesit rreth ecurisë së këtij projekti, ylli i hitit “Therefore I Am” dhe këngëtarja e hitit “Malamente”, më në fund e kanë konfirmuar lansimin e bashkëpunimit me titull “Lo Vas A Olvidar” të enjten më 21 janar.

Billie e ka postuar një promo të videoklipit në Instagram, të shoqëruar me mbishkrimin: “E keni pritur lansimit e bashkëpunimit me Rosalian, ‘Lo Vas A Olvidar’, qe një kohë të gjatë, dhe tani kënga dhe videoklipi janë gati për t’u lansuar të enjten”.