Showbiz

Robbie Williams ka rezultuar pozitiv me COVID-19

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtari i njohur britanik, Robbie Williams, aktualisht është duke qëndruar në vetizolim, pasi ka rezultuar pozitiv për koronavirus teksa ishte me pushime në St. Barts me familjen e tij, gruan Ayda Field dhe katër fëmijët e çiftit.

Një burim citohet të ketë thënë për gazetën “The Sun”: “Robbie është ndier mjaft i sëmurë. Prandaj është këshilluar me menaxherët e vilës ku po qëndronte me pushime, bashkë me familjen e tij. Nuk është vendi më i keq në botë për të qëndruar i karantinuar, edhe pse fatkeqësisht nuk mund të shkojë në plazh. Ai do të duhet të qëndrojë i vetizoluar për 14 ditë”.