Showbiz

“Terminatori” merr vaksinën anti-COVID

“Terminatori” merr vaksinën anti-COVID
 

Aktori Arnold Schwarzenegger, i njohur sidomos për rolin në filmat “Terminator”, ka marrë vaksinën kundër koronavirusit.

Ylli 73-vjeçar i Hollywoodit dhe ish-guvernatori i Kalifornisë postoi një video duke marrë dozën e parë të vaksinës në stadiumin “Dodgers” në Los Angeles, që u kthye në një qendër masive vaksinimi. Ai ishte në veturë teksa mori vaksinën.