Showbiz

Paris Hilton e fillon fekondimin in vitro, tregon planet për të krijuar familje

Paris Hilton e fillon fekondimin in vitro, tregon planet për të krijuar familje
Foto: AP/Associated Press
 

Trashëgimtarja e njohur amerikane, këngëtarja, aktorja dhe DJ, Paris Hilton, ka folur hapur për planet e saj për të krijuar familje.

39-vjeçarja në një intervistë të fundit ka treguar se tashmë i ka filluar procedurat e fekondimit in vitro, me të dashurin e saj biznesmen, Carter Reum, të cilin edhe e lavdëroi për faktin se është treguar shumë i dashur dhe përkrahës gjatë gjithë këtij procesi.