Showbiz

Megan Fox lavdëron performancën e të dashurit të saj në emisionin “SNL”

Megan Fox lavdëron performancën e të dashurit të saj në emisionin “SNL”
 

Nga puthja e shkëmbyer mes prezantuesit të shout “SNL”, John Krasniski dhe komedianit Pete Davidson, e deri tek skeçet thumbuese humoristike, gjithçka rreth edicionit të parë të shout “Saturday Night Live” për vitin 2021, e rrëmbeu vëmendjen e publikut në ditët vijuese.

Në mesin e tyre ishte edhe performanca live e këngëtarit dhe reperit, Machine Gun Kelly. Duke e shënuar paraqitjen e parë në këtë shou shumë të ndjekur amerikan, Machine Gun Kelly i cili njëkohësisht është i dashuri i aktores, Megan Fox, arriti të marr lëvdata të shumta nga fansat anembanë botës, për interpretimin e jashtëzakonshëm të dy këngëve në këtë ngjarje, “My Ex’s Best Friend” dhe “Lonely”.