Showbiz

Sfidon Alzheimerin, Tony Bennett realizon album të ri me Lady Gagan

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Legjenda e muzikës, Tony Bennett dhe ylli i muzikës pop, Lady Gaga, janë duke e realizuar një album së bashku.

Bennett po punon në këtë projekt pas diagnostikimit me sëmundjen e Alzheimer.