Showbiz

I pezullohet puna për gjashtë javë restorantit ku Rita Ora festoi ditëlindjen

 

Restoranti ku Rita Ora mbajti ditëlindjen e saj të 30-t, ka evituar humbjen e licencës për shkak se këshilltarët kanë votuar për ta pezulluar atë për gjashtë javë.

Policia metropolitane i kishte kërkuar Knesingtonit dhe Këshillit të Chelseat që t’i merrnin licencën restorantit Casa Cruz në Londrën perëndimore, për shkak të incidentit të shkaktuar nga këngëtarja nga Kosova, në nëntor të vitit të kaluar, shkruan Daily Mail.