Showbiz

Rita Ora kritikohet për stilin e veshjes, thotë se nuk i intereson çka mendojnë të tjerët

 

Rita Ora ka reaguar ndaj zërave që kanë qarkulluar ditëve të fundit në lidhje me fshirjen e të gjitha fotove të saj nga Instagrami dhe shijen e saj të veshjes.

Këngëtarja 30 vjeçare nga Kosova ka thënë se nuk i intereson se çka thonë të tjerët dhe se për të është më e rëndësishme që të ndihet rehat me veten e saj.