Showbiz

Princi Harry dhe Meghan Markle do të bëhen prindër për herë të dytë

Princi Harry dhe Meghan Markle do të bëhen prindër për herë të dytë
Foto: AP/Associated Press
 

Çifti i njohur mbretëror i cili rrëmben vëmendje të madhe të publikut anembanë botës, Princi Harry dhe Meghan Markle, kanë vendosur që në ditën e të dashuruarve ta bëjnë publik lajmin se janë në pritje të fëmijës së dytë.

Duka dhe Dukesha e Sussexit që e kanë një djalë së bashku, Archie, kanë zgjedhur që përmes postimit të një fotografie ku ata shihen duke u relaksuar në natyrë, me ç’rast Markle shfaqet me kokën e shtrirë në prehër të princit të saj teksa e ledhaton barkun e rrumbullakosur, ta konfirmojnë lumturinë që i ka kapluar me rastin e shtatzënisë. Kështu ata do të bëhen prindër për herë të dytë.