Showbiz

Meghan Trainor është bërë nënë

Meghan Trainor është bërë nënë
Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja e njohur amerikane, Meghan Trainor dhe bashkëshorti i saj aktor, Daryl Sabara, e kanë mirëpritur në jetë fëmijën e parë.

Ylli i hitit “All About That Bass” e solli në jetë djalin të hënën më 8 shkurt, por e publikoi lajmin e lindjes së tij në Ditën e të Dashuruarve.