Showbiz

Dua Lipa uron Kosovën me mesazh emocionues

 

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova dhe famë botërore, Dua Lipa, megjithëse jeton mijëra kilometra larg, asnjëherë nuk harron ta urojë vendlindjen dhe popullin e saj në festat e veçanta.

Kështu ndodhi edhe në mëngjesin e sotëm, kur Dua e postoi një mesazh të veçantë në Instagramin e saj, me rastin e pavarësisë së Kosovës.