Showbiz

“Time” përzgjedh Dua Lipën në mesin e 100 personave më me ndikim në botë

 

Dua Lipa është bërë pjesë e listës së 100 personave më me ndikim në botë të përpiluar çdo vir nga revista "Time".

Bukuroshja me prejardhje nga Kosova, përfshihet edhe në ballinën e revistës prestigjioze, ku duket rrezatuese e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë rozë, flokë të lëshuara mbi supe dhe grim të thjeshtë.