Showbiz

Rita Ora uron në shqip dhe me veshje tradicionale Ditën e Pavarësisë

 

Këngëtarja kosovare Rita Ora ka uruar popullin e Kosovës me rastin e 13 vjetorit të Pavarësisë.

Rita përmes një statusi në facebook ka shkruar se po feston 17 Shkurtin me veshje tradicionale, me të cilat u paraqit në videoklipin e saj më të ri të këngës “Big”.