Showbiz

I publikuan këngët për një ditë por Dua merr 10 milionë më shumë klikime se Rita në YouTube

 

Dua Lipa dhe Rita Ora kanë publikuar projektet e tyre më të reja muzikore në të njëjtën ditë, më 12 shkurt.

Mirëpo kënga e Duas “We’re Good” ka arritur që brenda pesë ditësh të marrë më shumë klikime në YouTube se ajo e Ritës “Big”.