Showbiz

Kelly Rowland ndihmon banorët e Teksasit të prekur nga kriza e fundit natyrore

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i muzikës R&B, Kelly Rowland po i ndihmon familjarët e saj të cilët janë prekur nga stuhitë e dimrit në Teksas.

Këngëtarja 40-vjeçare po u del në ndihmë miqve dhe familjarëve, për t’i siguruar mjetet e nevojshme që u nevojiten për t’u rimëkëmbur, pasi katastrofa e madhe natyrore e goditi këtë shtet.