Showbiz

Dua Lipa thotë se muzika e saj është bashkëpunim masiv i artistëve

Foto: Ilustrim
 

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka thënë se ndjehej e pasigurtë në moshë të re, porse tani ka dëshirën për të qenë “e fuqishme dhe të qëndroj mbi këmbët e veta”.

Në një intervistë për Apple Music, këngëtarja 25-vjeçare tha se ajo u bë një artiste dhe një muzikante ndërsa luftonte pasiguritë dhe dobësitë e saj ndërsa po rritej.