Showbiz

Qëllohet me armë zjarri shoqëruesi i tre qenve të Lady Gagas, vidhen dy prej tyre

Qëllohet me armë zjarri shoqëruesi i tre qenve të Lady Gagas, vidhen dy prej tyre
 

Shoqëruesi i qenve të Lady Gagas është qëlluar katër herë në gjoks mbrëmjen e së mërkurës në Los Angjelos nga dy persona të cilët me këtë rast kanë vjedhur dy nga tre qentë e saj.

Ryan Fischer 30 vjeçar ishte duke shëtitur me tre qentë, Koji, Asia dhe Gustavo kur u qëllua jashtë shtëpisë së tij në Sierra Bonita Avenue, raportojnë mediat ndërkombëtare.