Showbiz

Billie Eilish zbulon ish të dashurin sekret

Billie Eilish zbulon ish të dashurin sekret
Foto: Ilustrim
 

Billie Eilish ka zbuluar lidhjen e saj sekrete.

Artistja e njohur ka qenë në lidhje dashurie me reperin, që mban emrin e skenës 7:AMP dhe emri i vërtetë i të cilit është Brandon Adams. Ajo thotë se lidhja e tyre përfundoi sepse ata nuk donin të njëjtën gjë dhe ndjente se partneri i saj nuk e donte aq shumë veten sa ta donte Billien mjaftueshëm.